radzyń podlaski wypadek

Kierująca oplem jechała zbyt szybko. Kobieta straciła panowanie nad samochodem i wjechała do rowu. Zdjęcie ilustracyjne (© Naszemiasto/archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek po godzinie 8 rano w Branicy Radzyńskiej doszło do wypadku. Najprawdopodobniej kobieta, która go spowodowała jechała zbyt szybko. Teraz wszystkie okoliczności wyjaśniają mundurowi.

Radzyń Podlaski. Wypadek w Branicy Radzyńskiej - wypadek spowodowała, bo jechała za szybko?
Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 8 w miejscowości Branica Radzyńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel, na prostym odcinku drogi, zjechała na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu. Po tym auto wywróciło się.

– W wyniku wypadku kierująca pojazdem, 44-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego, doznała obrażeń ciała i przewieziona została do radzyńskiego szpitala. W chwili zdarzenia była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie – wyjaśnia Barbara Salczyńska z radzyńskiej policji.

Teraz mundurowi ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz przypominają. – Zimowa aura nie sprzyja kierowcom. Nad ranem mogą pojawiać się lokalne oblodzenia, które mogą wydłużyć drogę hamowania lub wprowadzić auto w poślizg. Dostosowujmy więc prędkość do warunków na drodze – apeluje Salczyńska.




Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!